Genital Bölge Beyazlatma Yöntemleri

0
366
Genital Bölge Beyazlatma Yöntemleri
Genital Bölge Beyazlatma Yöntemleri

Genital bölgede kararma, kalçalarda kararma, uylukların iç kısımlarında kararmalar varsa ve bu durumda şikâyetçiyseniz doğru yerdesiniz. Genital bölge beyazlatmak için size muhteşem çözümler sunuyoruz. Genital bölgeyi nasıl beyazlatabilirim diye soruyorsanız o halde devam edelim. Genital bölge beyazlatmak için birçok yöntem mevcut olsa dahi birçoğu işe yaramamaktadır. Vereceğimiz yöntemler ile genital bölgedeki kararmalardan 7 gün gibi kısa bir süre içerisinde kurtulabileceksiniz.

Genital Bölgedeki Kararmaların Nedeni Nedir? Genital Bölge Kararması Neden Olur?

Genital bölgeyi nasıl beyazlatabileceğimize geçmeden önce bu kararmaların başlıca nedenlerine göz atalım.

Giyindiğiniz giysilerin çok dar ve koyu renkli olması,
Kilolarınızdan kaynaklı olarak uyluk boşluklarının dolması,
Genital bölgenin çok sık tıraşlanması ya da eski tıraş aletleri (jilet gibi) kullanılması,
Bazı ağda türleri (Brezilya ağdası gibi)
Çok yürümek gibi nedenlerden oluşan aşırı sürtünme
Bazı ilaçların yan etkileri,
Yeni doğum yapan kadınlarda görülen hormonal değişiklikler

Gibi nedenler genital bölgede, kalçalarda ya da uyluk boşluklarında kararmalara neden olabilmektedir. Bu yüzden öncelikle bu nedenlere karşı önlemler almalıyız. G-string ya da tanga gibi iç çamaşırlarını sık giyinmek, aşırı dar iç çamaşırı giyinmek ve yine aşırı sürtünme gibi nedenlerde kalça bölgesindeki kararmalara neden olabilmektedir.

Genital Bölge Nasıl Beyazlatılır? Genital Bölge Beyazlatma Yöntemleri?

Peeling: Genital bölgenizdeki koyu renkli cilt hücrelerinden arınmalısınız. Bunun için güçlü peeling yağlarını kararan bu bölgelerinizde kullanarak üstteki koyu renkli ölü hücrelerden kurtulmalısınız. Kalitesiz veya başka bir deyişle sağlıksız olmadığı sürece markanın bir önemi olmadığı beyazlatıcı veya leke giderici gibi kozmetik ürünleri kullanabilirsiniz. Peeling yaparken dikkat etmeniz gereken şey kullanım kılavuzlarında yazan yıkama sürelerine riayet etmeniz. Kısa süreli kullanım sonrasında peeling etkisiyle koyu renkli ölü hücrelerin açılmaya, temizleye başladığını göreceksiniz. Peeling yöntemlerini araştırarak tercih ettiğiniz herhangi bir yöntemi uygulayabilirsiniz.

Cilt Beyazlatan Sabun: Cilt beyazlatan sabunları sadece genital bölge veya kalçalardaki kararmalar için değil el ve yüzünüz için de kullanabilirsiniz. Günde en az 1 kere kullanmanızı önerdiğimiz cilt beyazlatıcı sabunları mümkünse 2 kere de kullanabilirsiniz. Bu sabunlar ile kararma olan yerinizi sabunlayın ve hemen yıkamak yerine sabunun o bölgeye iyice işlemesini bekleyin. Yıkadıktan sonra kurulayın ve beyazlatıcı krem kullanın.

Cilt Beyazlatan Kremler: Temini çok kolay olan cilt beyazlatıcı kremleri vücudunuzun diğer yerlerine uygulayabileceğiniz gibi genital bölgeye de uygulayabilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken iki husustan biri cilt beyazlatıcı sabunla bölgeyi yıkayıp kuruladıktan sonra kullanmanız. İkincisi ise cilt beyazlatıcı kremleri ne zaman kullanmanız gerektiğidir. Kremi sabah ve mümkünse gece uyumadan önce kullanmalısınız. Bolca sürebileceğiniz cilt beyazlatıcı kremleri düzenli kullanırsanız etkilerini o kadar doğru ve çabuk alırsınız.

Tüm anlattıklarımızdan sonra genital bölgenizi veya diğer kararan bölgenizi kısa süre içinde beyazlatmanız mümkün. Yukarıda da belirttiğimiz gibi var olan sorununuz için bu yöntemleri kullanırken kararmalara engel olmak ve yeniden oluşmasını engellemek için de kararmaların nedenlerine de önlem almak gereklidir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here